Zadzwoń +48 71 707 12 20

Potykacz drewniany 120 x 51 cm

Potykacz reklamowy dwustronny z płytą kredową 120 cm x 51 cm wykonany z kantówki sosnowej bezsęcznej wysokiej jakości.


Bardzo praktyczny dwustronny potykacz w ofercie sprzedażowej w kategorii 120 cm. Jedną z głównych zalet tego modelu jest szerokość bo 51 cm. Potykacz drewniany może służyć jako reklama wewnętrzna i zewnętrzna. Dzięki swoim rozmiarą doskonale sprawdza się w galeriach handlowych, pasażach, zatłoczonych korytarzach hotelowych oraz chodnikach.


Podana cena jest kwotą brutto za 1 szt.

Nr. katalogowy pd_64_51_120

Dostępność: W magazynie

225,09 zł

Opis produktu

Szczegóły

Potykacz drewniany dwustronny z płytą kredową 120 cm x 51 cm.

Bardzo praktyczny dwustronny potykacz w ofercie sprzedażowej w kategorii 120 cm. Jedną z głównych zalet tego modelu jest szerokość bo 51 cm. Potykacz drewniany może służyć jako reklama wewnętrzna i zewnętrzna. Dzięki swoim rozmiarom doskonale sprawdza się w galeriach handlowych, pasażach, zatłoczonych korytarzach hotelowych oraz chodnikach.

Do wykonania ramy potykacza drewnianego została użyta kantówka sosnowa bezsęczna o wysokiej jakości, odpowiednio zabezpieczona przed wodą. Szerokość listwy to 6 i 4 cm a grubość 2 cm co sprawia, że potykacz jest trwały i odporny na warunki atmosferyczne jak deszcz czy śnieg lub wiatr. Stosowana farba bardzo ładnie oddaje naturalny wygląd drewna.

Potykacz drewniany dwustronny to tani i elegancki nośnik reklamy. Dwie nie zależne od siebie powierzchnie reklamowe w łatwy sposób prezentują umieszczoną na niej treść jak np. aktualne menu, promocje itp. Do pisania zastosowana jest płyta drewniana HDF z włókien drzewnych. Podwójnie malowana odpowiednią farbą staje się twarda i trwała dzięki czemu nie chłonie wody. Można po nie pisać kredą lub pisakiem kredowym, łatwo się zmywa lekko mokrą szmatką.

Potykacz drewniany jest dostępny w podstawowych kolorze : ciemnym brązowym. Zawsze staramy się zabezpieczyć nasze potykacze najlepszymi dostępnymi preparatami przyjaznymi dla środowiska.

Potykacz dwustronny drewniany jest zabezpieczony przed nadmiernym rozłożeniem, łańcuszkiem o długości 50 cm służy jako stabilizator.

Specyfikacja :

Rodzaj drewna : sosna
Rodzaj tablicy : płyta drewniana HDF, wodoodporna czarna kredowa
Wymiary tablicy : wysokość 00 cm, szerokość 00 cm
Wysokość potykacza : 120 cm
Szerokość potykacza : 51 cm
Szerokość listwy *: 6 i 4 cm
Grubość listwy : 2 cm
Kolor listwy : ciemny brąz
Dodatek : łańcuszek metalowy - stabilizator ok. 50 cm

Dostępne warianty *:

Dostępne kolory za dopłatą 30 %: czarny,
jasny brąz,
lub inne kolory na indywidualne zamówienie.

Czas realizacji *:

Czas realizacji : do 10 dni roboczych lub od ręki jeśli jest dostępny na magazynie
Kolory inne niż standardowy : do 15 dni roboczych

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Nr katalogowy pd_64_51_120
Rodzaj potykacza Dwustronny
Wysokość potykacza 120 cm
Szerokość 51 cm